Trading

4.12.2017

Flexibilní obchodní strategie postavená na Supply / Demand zónách a Momentu

Při obchodování se řídím flexibilními pravidly a citem pro trh. Pružnost pravidel mi umožňuje jednoduchost a tržním změnám se dokážu velice rychle přizpůsobit.
27.11.2017

Supply a Demand – dvě slova, která hýbou tržní cenou

Cenové pohyby jsou důsledkem nerovnováhy mezi nabídkou a poptávkou. Zákon nabídky a poptávky říká, že je-li poptávka vyšší než nabídka, bude cena vzrůstat.
20.11.2017

Indicie, které mi pomáhají číst strukturu trhu a předvídat

Jestli mě cenová úroveň zaujme, mám ji pokaždé zakreslenou jako supply nebo demand zónu. Supporty a resistance používám pouze pro lepší orientaci v trhu.
13.11.2017

Struktura trhu a price action vám výrazně zvedne traderské sebevědomí

Podívejte se na zcela čistý burzovní graf. Co v něm vidíte? Pouze chaotický pohyb nahoru a dolů? Pokud tomu tak je, neumíte číst, co vám trh říká. Jste snadná kořist.
6.11.2017

Bez indikátorů jste ztraceni? Zbavte se jich, brzdí vás

Jsou častým důvodem, proč trader nedosahuje výsledků, po kterých touží. Přesto se k nim velké množství obchodníků upíná ve víře, že jim dávají výhodu.
21.10.2017
Jak zacit s tradingem bez ztráty času a peněz

Rady, jak začít s tradingem bez zbytečné ztráty času a peněz – 3. část

Nepopiratelnou výhodou obchodování na burze je možnost začít s tradingem na demo účtu, přičemž veškeré cenové pohyby v grafech jsou skutečné.
14.10.2017
Jak zacit s tradingem bez ztráty času a peněz

Rady, jak začít s tradingem bez zbytečné ztráty času a peněz – 2. část

Skvělá možnost se vám nabízí, pokud máte ve svém okolí tradera, který má prokazatelné výsledky a je ochoten nechat vás koukat přes rameno.
7.10.2017
Jak zacit s tradingem bez ztráty času a peněz

Rady, jak začít s tradingem bez zbytečné ztráty času a peněz – 1. část

Mé traderské začátky byly velice barvité. Byly to tři roky samoučení, pokusů, omylů, zbytečných seminářů a nemalých ztrát. Vás nic z toho nemusí potkat.